![](https://grundschule-heinsberg.de/wp-content/uploads/2023/11/Fussball_Rondo.jpg)
Цього навчального року вихованці школи вже вкотре відвідали 3. і 4-й клас вкотре насолоджувався особливим спортивним днем. У програмі дня був футбольний матч, а також багато цікавих тренувань. В ігрових вправах дітям допомагали професійні тренери футбольної школи “Рондо”.
Окрім вивчення технік, не бракувало і розваг. У багатьох дітей прокинувся і посилився інтерес до футболу. Наприкінці дня діти отримали футболки на згадку про цей насичений фізичними вправами спортивний день.
Ми хотіли б подякувати спонсорам, які зробили цей день можливим для наших студентів.
Elekro Tigges, Silcarbon Aktivkohle Gmbh, Sparkasse Attendorn-Lennestadt